Detachering

Detachering

Is het op uw ICT afdeling eigenlijk ook wat te druk? Komt er een groot project aan waar u wel wat hulp bij zou kunnen gebruiken? i-Linked helpt u graag aan de juiste IT-specialisten.

Deta-vast

Heeft u een vacature op de IT-afdeling die moeilijk te vervullen is? i-Linked is u graag van dienst door middel van onze deta-vast constructie.

Executive Search

Executive Search

Moeite bij het vinden van de juiste IT-directeur of IT-manager? i-Linked helpt u graag met zowel vaste als interim aanstellingen.

No cure, no pay

No cure, no pay

Wij gaan voor u aan het werk, echter u betaalt alleen als u besluit iemand aan te nemen! Neemt u niemand aan, dan betaalt u ook niets!

Uw specialist voor IT recruitment

Welkom bij i-Linked

I-Linked is specialist in detachering en detavast partner van professionals in de IT. Wij verbinden organisaties met de beste IT-talenten, voor projecten, tijdelijke opdrachten en vaste functies. Ons netwerk strekt zich uit over Nederland met een focus op de Randstad.

Heb je vragen over onze services?

Neem dan contact op voor een advies gesprek.

Hoe werken wij?

Met onze pragmatische en transparante aanpak verbinden we de beste IT-ers met de mooiste organisaties!

Inventarisatie

De kern van onze dienstverlening is verbinden, daarom is het essentieel elkaar te kennen en te ontmoeten. Daarom is een persoonlijke kennismaking het startpunt van onze samenwerking.

Search

Als vervolg op onze kennismaking gaan we aan de slag. Door een uitgebreide search in ons uitgestrekte netwerk zijn we in staat geschikte kandidaten aan te dragen voor de vacante positie.

Intake

Wanneer we de voorgestelde kandidaat aan u hebben voorgesteld leidt dit tot een intake. Hierin bekijken we gezamenlijk of er sprake is van een persoonlijke klik tussen kandidaat en opdrachtgever.

Evaluatie

Na een plaatsing dragen wij graag zorg voor de match. Dit door een aantal momenten waarop we zowel de kandidaat als de opdrachtgever de kans geven om te evalueren. Dit om zeker te zijn van een succesvolle plaatsing op lange termijn!

Heeft u een recruitment probleem?

Wij bieden de oplossing!

Maak kennis met ons team

Bas van der Spoel

Bas van der Spoel

Partner / Consultant

Mail: bas@i-linked.nl
Telefoon: 06-10277643

Tim Groeneboer

Tim Groeneboer

Partner

Mail: tim@i-linked.nl
Telefoon: 030-2270042

Lisa van den Berg

Lisa van den Berg

Consultant

Mail: lisa@i-linked.nl
Telefoon: 06-18351394

Ben Revet

Ben Revet

Consultant

Mail: ben@i-linked.nl
Telefoon: 06-53265090

Menno Burgers

Menno Burgers

Consultant

Mail: menno@i-linked.nl
Telefoon: 06-44338321

Robin Bos

Robin Bos

Consultant

Mail: robin@i-linked.nl
Telefoon: 06-38681005

Carla van Rossum

Carla van Rossum

Office Manager

Mail: carla@i-linked.nl
Telefoon: 06-13263318

Bertus

Bertus

Stille kracht

Mail: bertus@i-linked.nl
Telefoon: We leren hem nog bellen

Robert Steinmetz

Robert Steinmetz

Consultant

Mail: robert@i-linked.nl
Telefoon: 06-46970335

Hannah Swart

Hannah Swart

Consultant

Mail: hannah@i-linked.nl
Telefoon: 06-47009194

Neem contact op

Stuur ons een bericht via onderstaand formulier